24 лютого у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулись прямі таємні вибори представництва студентів у вченій раді та у складі конференції трудового колективу Університету, а також був вибраний новий склад студентської ради ТДАТУ.

З відкриттям виборчої дільниці розпочалась процедура таємного голосування, яка була організована студентським активом. Кожний виборець отримав три бюлетеня: обрання студентської ради ТДАТУ, виборних представників з числа студентів до складу конференції трудового колективу та студентів, які будуть входити до складу вченої ради Університету.

В кожному бюлетені два варіанти вибору: «за» або «проти». Для полегшення процедури, на виборчій дільниці студенти мали можливість ознайомитись із детальними візитівками кожного з кандидатів. Процедуру голосування увесь час контролювали спостерігачі.

За результатами виборів, кожну із структур підтримали близько 70 відсотків виборців. Це свідчить про те, що студентам ТДАТУ небайдуже, хто представляє їх інтереси в органах студентського самоврядування нашого Університету.
Вже у понеділок на першому засіданні студентської ради ТДАТУ буде обрано новий керівний склад ради. Про це ми повідомимо пізніше.

До складу студентської ради увійшли: Микита Семенов (ЕКТ, 31 КН); Катерина Чукіна (ФЕБ, 31 ФБ); Світлана Ускова (МТФ, 11 АІ); Поліна Угріна (АТЕ, 31 ГРС); Кирило Кузьмін (МТФ, 31 ГМ); Данило Мальцев (МТФ, 11 АІ); Єлизавета Дяткова (АТЕ, 21 ЕК); Вікторія Бубнова (ФЕБ, 21 ТР); Єлизавета Семенюк (АТЕ, 21 АГ); Віталій Салогуб (ЕКТ, 31 ЕЕ); Станіслав Сумятін (МТФ, 42 АІ); Данило Кретов (МТФ, 13 САІ); Олександр Левадній (АТЕ, 21 ЕК); Олександр Токарєв (АТЕ, 31 АГ).

Делегатами конференції трудового колективу були обрані: Марія Севастьянович (АТЕ, 31 ГРС); Єлизавета Дяткова (АТЕ, 21 АГ); Ганна Соболь (АТЕ, 31 ГЗ); Єлизавета Семенюк, (АТЕ, 31 ГЗ); Олександр Токарєв, (АТЕ, 31 АГ); Артем Филоненко, (МТФ, 13 САІ); Кирило Кузьмін (МТФ, 31 ГМ); Валерія Ковальова (МТФ, 21 АІ); Олена Фірсова (МТФ, 21 ГМ); Світлана Ускова (МТФ, 11 АІ); Анастасія Чепак (ЕКТ, 31 ЕЕ); Сергій Носань (ЕКТ 31 ЕЕ); Соф’я Величко (ЕКТ 21 КН); Богдан Данілевський (ЕКТ 11 СЕЕ); Євген Назаров (ЕКТ 11 СКН); Златоміра Кравець (ФЕБ 21 ПУ); Римма Зла (ФЕБ 31 ТР); Рената Гришко (ФЕБ 31 ФБ); Анастасія Клімова (ФЕБ 31 ТР); Ірина Мазурова (ФЕБ 31 ТР).

До складу вченої ради Університету увійшли наступні здобувачі вищої освіти: Микита Семенов (ЕКТ 31 КН); Анастасія Чепак (ЕКТ 31 ЕЕ); Артем Филоненко (МТФ 13 САІ); Марія Севастьянович (АТЕ 31 ГРС); Златоміра Кравець (ФЕБ 21 ПУ); Ілона Волкова (ЕКТ 11 МБ ЕЕ).

Редакційно-видавничий відділ