14 вересня Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного радо зустрічав першокурсників. Через пандемію коронавірусу, цього року в нашому закладі вищої освіти вирішили не організовувати традиційну лінійку. Кожен факультет окремо готував свято для своїх студентів.

На факультеті агротехнологій та екології студентів першого курсу зустрічали куратори в аудиторіях, де відбулась урочиста кураторська година, на якій студенти мали можливість познайомитись з деканом, куратором та викладачами кафедр.

До першокурсників із привітаннями та найкращими побажаннями звернувся ректор університету, Заслужений працівник освіти України, доктор технічних наук, професор Володимир Кюрчев, він побажав студентам миру, здоров’я, мудрості, Божого благословення та успіхів у здобутті обраного фаху.

Ректор університету вручив нагороди першокурсникам, які набрали найвищі бали за результатами ЗНО. Серед них і студенти факультету АТЕ: Денис Чернобильський – спеціальність «Агрономія» (біологія – 186 балів); Дар’яна Таралешко – спеціальність «Харчові технології» – випускник Мелітопольської школа № 6 ( біологя – 194 бали).

У дворі біля п’ятого корпусу була організована фотозона на фоні якої першокурсники мали можливість зробити пам’ятне фото.

Влаштували для нових студентів невеличке свято і куратори механіко-технологічного факультета. Для них також були облаштовані фото зони та святково прикрашено аудиторії.

З привітальним словом до першокурсників звернулося керівництво механіко-технологічного факультету. Студентам побажали міцного здоров’я, успіхів у навчанні, нових відкриттів на шляху до знань та яскравих вражень, які будуть супроводжувати їх все життя.

Куратори, провели для своїх груп святкові кураторські години, на яких також привітали студентів з початком нової сторінки в їх житті – студентським навчанням. Вони детально розповіли про організацію навчального процесу у ТДАТУ, провели екскурсії по університету та зробили пам’ятні фото про цей святковий день.

Вітаємо зі вступом, нехай кожен рік, проведений у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного стане для першокурсників роком розвитку й самовдосконалення.

Редакційно-видавничий відділ