Останні декілька років українська наукова та освітня спільнота все більше звертається до питань академічної доброчесності та впровадження міжнародних академічних стандартів. Американські ради з міжнародної освіти спільно з Міністерством освіти і науки України продовжують співпрацювати у Проекті сприяння академічній доброчесності в Україні.

Таврійський ДАТУ є учасником проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrityand Quality Initiative – Academic IQ), який реалізується Американськими Радами з міжнародної освіти у 2020-2022 рр.. До проекту було відібрано 60 університетів.

Наукова бібліотека відіграє одну з ключових ролей у формуванні академічної культури, академічної доброчесності та медіаграмотності. Бібліотекою регулярно проводяться інформаційно-пізнавальні заходи, у 2021 році вже проведено 15. Зокрема, нещодавно пройшли зустрічі зі студентами перших курсів механіко-технологічного факультету та факультету агротехнологій та екології.

Наукова бібліотекастворила і розмістила на своєму офіційному YouTube каналі відео-презентацію «Академічна доброчесність – запорука якості освіти».

Дотримання в університеті студентами та викладачами принципів академічної доброчесності – запорука довіри до результатів навчання, успішного працевлаштування випускників, забезпечення гідного рівня життя.

Долучайтесь до інформаційних заходів наукової бібліотеки.

Світлана Голодова,
завідуюча відділом НБ