Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного завжди бере активну участь у загальноміських заходах. Не став виключенням і десятий, ювілейний фестиваль «Черешньово», який відбувся 18 червня.

Основні заходи фестивалю «Черешньово» традиційно відбулися у міському парку культури та відпочинку. Локація Таврійського ДАТУ розгорнулася у самісінькому центрі парку – перед головним фонтаном. Факультет агротехнологій та екології ТДАТУ традиційно представив свої здобутки, яких чимало. На фестивалі було представлено наочну презентацію спеціальностей університету.

Мелітопольці могли не лише побачити продукцію наукових розробок, а й скуштувати черешню з наукових садів ТДАТУ, а також продукцію з черешні: джем, цукати, продегустувати черешневе вино – технологію виробництва яких на лабораторних заняттях освоюють наші студенти.

Не оминули увагою локацію Університету і представники міської влади: перший заступник міського голови Ірина Рудакова, та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайло Семікін. Здобувачі ТДАТУ у тематичних костюмах пропонували гостям масштабного фестивалю скуштувати продукцію та розповідали щодо технології її виробництва. Свято пройшло яскраво та весело.

Факультет агротехнологій та екології