Студенти спеціальності 122 Комп’ютерні науки Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного щороку беруть участь в олімпіадах з програмування різного рівня.

Днями відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування All-Ukrainian Collegiate Programming Contest. Олімпіада проходила в форматі онлайн, в першому етапі взяли участь дві наші команди:

І команда (41 КН): Олександр Катане, Микита Григорчук, Артем Кучерков.
ІІ команда (31 КН): Олександр Ростовцев, Олексій Ніконенко, Євген Семенов.

Перевірка рішень здійснювалася автоматично через Інтернет з використанням online системи проведення олімпіад ejudge, що виключало будь-яке зовнішнє втручання в оцінювання результатів.

Суперництво у подібних змаганнях дуже жорстке, учасникам необхідно було показати кращі якості, якими повинні володіти програмісти – це наявність твердого характеру, досвіду участі в змаганнях високого рангу, вміння зосередитися в складні моменти.

Кафедра комп’ютерних наук