Днями відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «Цифрові інструменти та застосунки для підвищення рухової активності дітей та молоді в закладах освіти». Активну участь в ньому взяли і викладачі ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ».

Організаторами семінару виступило Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «ЮкрейнЕктів», заклади післядипломної педагогічної освіти.

Торкнулися питань синхронного та асинхронного навчання, організації челенджів, інтерактивних ігор (рухливих), онлайн-змагань, мотивації учнів, універсальних правил відеоконтенту для соцмереж.

Андрій Ребрина, Віталій Лавров показали, як працює програма Президента «Активні парки».

Вікторія Думич представила український безплатний додаток BetterMe для занять різними видами фітнесу людей різного віку та спортивної форми.