Наукова бібліотека плідно співпрацює з кураторами академічних груп щодо проведення заходів різного формату: просвітницько-виховних, літературно-музичних, патріотичних, інформаційних тощо. До уваги кураторів бібліотека пропонує більше 35 тематичних мультимедійних заходів для проведення в академічних групах.

В цьому році в студентських групах науковою бібліотекою вже проведено 9 offline мультимедійних оглядів-бесід. Студенти обрали теми: «11 столиць України», «Українські династії. Сімейний альбом», «Студентство: історія та сучасність», «Сім чудес світу: минулі і сучасні», «ІТ-технології у сільському господарстві», «50 винаходів, які Україна подарувала світу», «Таємниці душі М. Гоголя» тощо.

Наукова бібліотека долучає студентів до проведення заходів, які проходять у літературно-музичній вітальні «Джерело». Так, у літературно-музичній годині «Хвилями життя. Поетка Леся» (до 150-річчя Лесі Українки) взяли участь активні студенти різних факультетів.

Академічна доброчесність є невід’ємною складовою освітнього процесу, а дотримання її принципів під час навчання в університеті впливає не лише на якість освіти, а й на формування цінностей випускників та їх уявлення про світ, соціум, успіх, працю. Пізнавальними для студентів були кураторські години за темою «Академічна доброчесність». Фахівці бібліотеки на інформаційних заходах знайомлять студентів із засадами академічної доброчесності, її цінностями, розглядають інструменти дотримання академічної чесності у нашому закладі освіти, які викладені у Статуті ТДАТУ, Кодексі честі Університету, Антикорупційній програмі ТДАТУ.

Час вніс свої корективи у проведення заходів (пандемія, коронавірус) – велика частина просвітницько-виховних та інформаційних заходів перейшла у віртуальний простір. Наукова бібліотека вчасно зорієнтувалась і запропонувала кураторам скористатись під час локдауну, переформатованими у відео оглядами-бесідами, які представлені на YouTube каналі НБ. Куратори з вдячністю відгукнулись на дану пропозицію.

На сторінках факультетських та кафедральних сайтів куратори написали багато позитивних статей-відгуків про проведені заходи. Наукова бібліотека дякує кураторам за схвальні відгуки та співпрацю, особлива подяка найактивнішим: доцентам кафедри електротехніки і електромеханіки ім. професора В.В. Овчарова Марині Постніковій, Діні Нестерчук, асистенту кафедри електроенергетика і автоматизація Світлані Адамовій, доценту кафедри ОПХВ ім. професора Ф.Ю. Ялпачика Вірі Тарасенко та асистенту Олександру Ковальову. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю у вихованні студентської молоді ТДАТУ.

Світлана Голодова,
завідуюча відділом НБ