DSC_0147В останній весняний день в Таврійському державному агротехнологічному університеті ім. Дмитра Моторного відбулось свято, на якому в урочистій обстановці привітали найкращих школярів, які стали переможцями Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ.

Перед початком урочистостей виступив ректор Таврійського ДАТУ В.М. Кюрчев. Він привітав всіх, хто брав участь у предметних олімпіадах, тим самим вирішив обрати саме Таврійський агротехнологічний університет. Володимир Миколайович зазначив, що головна задача, яку зараз треба зробити випускникам шкіл, – це вибір майбутньої професії, адже від цього залежить подальша доля кожної окремої особистості.

Обираючи сьогодні Таврійський агротехуніверситет, студенти можуть бути впевнені в правильному виборі. Адже, крім спеціальностей, яким багато років навчають у ТДАТУ, нещодавно додалися й нові: «Туризм», «Готельно-ресторанна справа» та «Прикладна механіка» за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерне проектування і дизайн». Не кожен великий заклад вищої освіти має власне кафе, де готують страви саме студенти університету під час начальної практики, та великий спортивно-оздоровчий комплекс «Салют» на березі Азовського моря.

61 випускник шкіл Мелітополя та півдня України вибороли перемогу на предметних олімпіадах, які проходили на базі ТДАТУ: з української мови, математики, іноземної мови, географії та фізики. Вони здобули по 20 додаткових балів до рейтингу при вступі до нашого університету.  Проректор з НПР О.П. Ломейко наголосив, що цього року участь у предметних олімпіадах взяли майже півтори тисячі школярів, це майже в два рази більше ніж торік.

Урочисту церемонію вручення дипломів переможцям провели ректор ТДАТУ В.М. Кюрчев та начальник відділу профорієнтації та довузівської підготовки Т.Т. Циновська. Творчі колективи ЦКіД підготували пісенні номери.

Таврійський державний агротехнологічний університет чекає на нових вступників, які вже першого вересня поповнять дружню родину ТДАТУ.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»