У 2021 році Радою молодих учених при МОН України вперше організовано щорічний конкурс «Молодий вчений року». Конкурс проводиться в 4-х тематичних блоках, в які входять 100 різних номінацій.

Основні блоки: популяризація науки, наукові дослідження (за напрямками), винахідники, аспіранти, докторанти, «Молодий методист». Цьогоріч номінантом конкурсу стала кандидат технічних наук, старший викладач кафедри вищої математики і фізики ТДАТУ Альона Дяденчук. Науковиця бере участь в номінації «Матеріалознавство».

Альона Дяденчук з 2010 року займається дослідженнями у галузі нанотехнологій та наноматеріалів. У 2018 році захистила дисертацію зі спеціальності 05.27.06 «Технологія, обладнання та виробництво електронної техніки» та отримала науковий ступінь кандидата технічних наук. Альона Дяденчук неодноразово здобувала перемогу на наукових конкурсах різного рівня.

Наразі конкурсною комісією проводиться підрахунок балів для визначення Лауреатів конкурсу. Підтримуємо Альону Федорівну та бажаємо перемоги!

Кафедра вищої математики і фізики