Доброю традицією  кафедри іноземних мов стало проведення виставки творчих досягнень студентів. Учасники показали себе неординарними особистостями, відкриваючи глядачам таємний, загадковий і магічний світ мистецтва. З 20.03.2018 р. по 21.03 2018 р. усі бажаючі мали змогу отримати естетичну насолоду від чудових та яскравих вишиванок бісером та муліне, картин, зроблених з валяної вовни, іграшок, виробів із соленого тіста та графічних малюнків. Активну участь у виставці взяли як студенти попередніх випусків – Еременко Г. (31ОП), Стоєва Т. (31ОА), так і наші нові друзі – Свериденко Д., (11АГ), Немцева О. (21 сФБ), Марченко К. (21ФБ), Найдьонов О. (11АГ), Марченко В. (31ПМ), Притула І. (11ГМ), Данків М. (11МБАГ), Душеніна Г. (21сМК), Назарук О. (11ГМ), Мацулевич Ю. (11ГМ).  Також до виставки долучилися  викладачі кафедри іноземних мов та гості з МДПУ.

Щиро дякуємо всім учасникам, які не залишилися осторонь і подарували нам свіжий весняний подих радості та творчості.

Кафедра іноземних мов ТДАТУ