4 – 5 липня 2018 року на кафедрі економіки факультету економіки та бізнесу відбулися конференції за результатами проходження навчальної та виробничої практик студентами спеціальності 051-«Економіка».

4 липня учасниками заходу стали студенти першого та другого курсу, які є здобувачами вищої освіти за освітнім рівнем «Бакалавр». Студенти змогли вдосконалити свої знання при проходження навчальної практики з напрямків «Вступ до фаху» та «Економіка» під керівництвом кандидатів економічних наук, доцентів кафедри економіки Попової Тетяни Вікторівни та Бакіної Тетяни Володимирівни.

Студенти запропонували до уваги слухачів власне бачення вирішення сучасних актуальних проблем економіки України та світу з їх викладенням французькою, англійською та українською мовами.

5 липня відбулася конференція магістрів, які презентували результати проходження виробничої практики з напрямку «Зовнішньоекономічна діяльність». В якості бази практики були обрані підприємства, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю: три підприємства м. Мелітополь, одне підприємство Приазовського району Запорізької області та одне підприємство Генічеського району Херсонської області. Керівництво практикою здійснювалось кандидатом економічних наук, доцентом Краснодєд Тетяною Леонідівною.

Захист звітів дозволив студентам-магістрам продемонструвати, що проходження виробничої практики допомогло їм повністю оволодіти знаннями щодо механізму функціонування підприємств-учасників світового ринку, засвоїти головні компетенції економістів-міжнародників та інших фахівців зовнішньоекономічної діяльності.

Під час проведення конференцій захист проектів усіма студентами відбувався публічно із запрошенням викладачів кафедри економіки у форматі виконання студентами індивідуальних та групових проектів з активною участю слухачів та самих учасників.

Така форма фінального етапу проходження практик є вкрай релевантною і відповідає сучасним вимогам, оскільки підвищується ефективність засвоєння інформації і, як показує досвід зарубіжних країн, є доцільною для використання нашими випускниками у будь-якій  галузі, чи то викладання у вищих навчальних закладах, чи то робота у бізнес-середовищі.

Кафедра економіки