10.09.2018 відбулось засідання ректорату ТДАТУ. В зв’язку з початком нового навчального року, головне питання, яке розглядалось на засіданні – вступна кампанія – 2018.
Порядок денний включав наступне:
1. Затвердження плану роботи ректорату на I семестр 2018-2019 навчального року. Доповідав – ректор університету Кюрчев В.М.
2. Підсумки вступної кампанії 2018 року. Доповідав відповідальний секретар приймальної комісії Чижиков І.О.
Чижиков І.О. надав основну інформацію щодо підсумків вступної кампанії у ТДАТУ та коледжах, навівши дані результатів зарахування на денну і заочну форму навчання на І (бакалаврський) рівень вищої освіти та проаналізував територіальний розподіл вступників по Україні та Запорізькій області.

Ректор університету Кюрчев В.М. у презентації представив дані щодо обсягів прийому абітурієнтів до аграрних ЗВО України загалом та проаналізував динаміку зарахування студентів на денну форму навчання по різним спеціальностям. Ректор порівняв дані 2018 року з минулорічними.

3. Про результати поселення в гуртожитки університету у 2018-2019 н.р. Доповідав проректор з АГР Рижков О.М.
Рижков О.М. окреслив загальний стан гуртожитків ТДАТУ та їх готовність до нового навчального року.
4. Різне.

Прес-служба ТДАТУ