14 листопада 2018 року, у рамках кураторської години для студентів молодших курсів економічного факультету, було проведено «Інформаційну сесію щодо міжнародних програм навчально-виробничих практик у Німеччині та програм подвійного магістерського диплому». Захід було організовано за ініціативи кафедри іноземних мов і присвячено Міжнародному дню студента.

Мета проведення інформаційної сесії полягала в ознайомленні студентів із особливостями, перевагами та результатами німецькомовних програм практичної підготовки й академічної мобільності, які діють у нашому  університеті. Спікерами щодо програм навчально-виробничих практик у Німеччині виступили студентки-старшокурсниці Бородіна Марина (41 ОА) та Подопригора Анастасія (41 ОА). Вони презентували свій власний дворічний досвід участі у безкоштовній програмі студентських аграрних стажувань Німецького Селянського Союзу та у комерційній програмі стажувань на сільськогосподарських підприємствах Німеччини від фірми Selfinvest. Наприкінці кожної з презентацій прозвучали поради слухачам сесії, як стати успішними учасниками програм практик у Німеччині та як здобути необхідний для цього багаж знань з німецької мови. Слухацька аудиторія жваво прореагувала на насичені та цікаві доповіді, і спікерам було адресовано чимало не менш цікавих питань.

А. Бороздіна, співробітниця міжнародного відділу ТДАТУ, представила учасникам заходу престижну програму подвійного магістерського диплому, яка вже два роки успішно функціонує у ТДАТУ та німецькому університеті-партнерові/Universität Anhalt.  Студентам були презентовані переваги навчання за даною програмою, особливості освітньої програми у партнерському ЗВО в Німеччині, передумови участі у програмі та вимоги до кандидатів.

Координатор заходу, старший викладач кафедри іноземних мов Світлана Мунтян, поінформувала про можливості отримання стипендії через програму Erasmus+ при навчанні у німецькому університеті та надала рекомендації з організації результативної німецькомовної підготовки, достатньої для участі у представлених програмах.

Сподіваємось, що інформаційна сесія додасть студентам університету наснаги для пошуку можливостей здобуття міжнародного досвіду через участь у програмах практик та програмах академічної мобільності у Німеччині.

Кафедра іноземних мов