В традиційну практику нашого Університету увійшли зустрічі студентського активу з ректором. Зацікавлена розмова, гострі питання і вирішення нагальних проблем, обговорення планів на майбутнє – все це стало змістом зустрічі ректора Володимира Миколайовича Кюрчева  з активістами Студентської ради ТДАТУ 19 квітня 2018 року

Тепло привітавши студентів, ректор розповів їм про те, яких успіхів досяг Університет, як розвивалися напрями підготовки, наукова та інноваційна діяльність, розповів про плани вузу.

На зустрічі з ректором мова, зокрема, йшла про участь студради в фінансовому плануванні витрат і доходів університету. Щоб студрада могла вносити свої пропозиції щодо оптимізації розподілу коштів.

Студенти-активісти взяли на себе і завдання контролю за повсякденним життям студентів, її якістю і ступенем комфорту. Була проведена серія інспекційних перевірок в гуртожитках університету, оцінив комфортність проживання, зібрав інформацію про побажання щодо подальшого облаштування. Були висловлені окремі побажання, які ректор взяла на замітку.

Далі студентам випала нагода задати лідеру питання, серед яких були як і про студентське життя ректора, так і про те, який внесок в життя рідної альма-матер можуть внести студенти, щоб посприяти підвищенню конкурентоспроможності та рейтингу ТДАТУ серед інших вузів України. На останнє запитання ректор, не замислюючись, відповів, що головний секрет – це бажання і прагнення студентів і керівників різних напрямків робити рідний університет краще.

Після завершення зустрічі учасники заходу залишилися задоволені, так як всі питання, що хвилюють наших студентів, були обговорені з особливим участю і зацікавленістю – жоден з них не залишився без відповіді.

Співголова інформаційного сектору Гончаренко Єлизавета