obladnannja-skladiv-dlja-zberihannja-plodoovochevoji-ta-mjasomolochnoji-produkciji«Обладнання складів для зберігання плодоовочевої та м’ясомолочної продукції». Навчальний посібник / К.О. Самойчук, О.Г. Скляр, С.В. Кюрчев, С.Ф. Буденко, В.О. Верхоланцева, Н.О. Паляничка, В.Г. Тарасенко, В.Г. Циб, Н.П. Загорко, Л.М. Кюрчева, Н.А. Гапріндашвілі. Мелітополь: Видавничий  будинок Мелітопольської міської друкарні, 2019. 185 с.

Даний навчальний посібник призначений для поглибленого вивчення другого модуля «Обладнання складів переробних підприємств АПК» навчальної дисципліни «Обладнання складів» при підготовці фахівців другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 133 «Галузеве машинобудування». Посібник складається з восьми розділів, тематика яких відповідає навчальній робочій програмі, розробленій на кафедрі «Обладнання переробних і харчових виробництв» імені професора Ф.Ю. Ялпачика і затвердженій Методичною радою Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (ТДАТУ ім. Дмитра Моторного, м. Мелітополь).

Метою навчального посібника є викладення загальних теоретичних відомостей за кожною темою модулю, що дозволить поглиблено використовувати його при підготовці до розрахункових практичних робіт, поточного та підсумкового контролю по завершенню курсу. Посібник може бути корисним для слухачів факультетів підвищення кваліфікації, студентів заочної форми навчання, а також фахівців інженерно-технічної служби переробних та харчових виробництв.